Programa, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş ve eşi Polis Eşleri Derneği Manisa Şubesi Başkanı Nuray Aktaş'ın yanı sıra, kadroda bulunan engelli personel, özel gereksinimli çocuk sahibi personel aileleri ve III. Kademe Manisa Özel Eğitim Uygulama Okulu'nda öğrenim gören öğrenciler katıldı.
HABER:SERKAN ÖZCAN
Programda konuşan İl Emniyet Müdürü Aktaş, "Engelli bireylerimizin her zaman yanındayız. Onların sosyal hayata katılımlarını ve yaşam kalitelerini yükseltmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu programın da bu doğrultuda önemli bir adım olduğuna inanıyorum" dedi.
Polis Eşleri Derneği Manisa Şubesi Başkanı Nuray Aktaş ise, "Engelli bireylerimizin ve ailelerinin her zaman yanındayız. Onların mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur" diye konuştu.
Programda, engelli personel ve öğrencilerle birlikte kahvaltı yapıldı. Ayrıca, engelli bireylerin sorunlarına ve çözüm önerilerine yönelik sohbet edildi.
Program, hediye takdimi ile sona erdi.
Yorum Yazın :Misafir