HABER: SERKAN ÖZCAN
Ziyaret sırasında Aktaş, okul müdürü Davut Özsarı ve öğrencilerle bir araya geldi.
Aktaş, öğrencilerle yakından ilgilenerek, gençlere eğitimlerini güvenli bir şekilde sürdürebilmeleri için önemli mesajlar verdi.
Aynı zamanda Asayiş, trafik ve narkotik konularıyla ilgili bilgileri veren Aktaş bu alanlarda güvenli bir ortam sağlama sözünde bulunarak hiç çekinmeden gördükleri şüpheli durum ve şahısları okul polisine bildirmelerini ifade etti.
Ayrıca okul çevresinde bulunan esnafları’da ziyaret eden Aktaş, esnaftan öğrenciler için madde bağımlılığı başta olmak üzere çeşitli konularda tehlike arz edebilecek şüpheli şahıslarla ilgili her zaman kolluk birimleriyle iletişimde olmalarını istedi.
Yorum Yazın :Misafir